• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Udhëtimi i parë në ‘Disney’ i Stormit bën bashkë Kylie Jenner dhe Travis Scott

 

 

Ndonëse Kylie Jenner dhe Travis Scott i dhanë fund lidhjes së tyre, duket se ata vazhdojnë të ruajnë një raport shumë të mirë për hir të vajzës së tyre 1-vjeçare, Stormi.
Së fundmi miliarderja dhe reperin kanë udhëtuar së bashku me vajzën dhe Kourtney Kardashian në ‘Disneyland’.
Në rrjet kanë qarkulluar foto të ndryshme të Stormit e cila duke se ka shijuar më së shumti udhëtimin e saj të parë në ‘Disnay’. Pranë tyre gjendet dhe Kris Jenner me të dashurin e saj, duke udhëtuar kështu si një familje e madhe.
Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, Kylie u shpreh se do donte të kishte katër fëmijë, duke treguar se Stormi e ka bërë edhe më të bukur jetën e saj./revistawho.com

View this post on Instagram

moms club

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on