• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

U tha se William mungoi në ditëlindjen e Kate, por ja si qëndron e vërteta

Këtë të mërkurë, Kate Middleton, festoi 37-vjetorin e lindjes. Në të gjitha mediat e huaja u raportua se princi William mungoi në festën e ditëlindjes së saj, duke qenë se kishte disa angazhime në punë. Në fakt e vërteta është tërësisht ndryshe, madje William ka festuar dy herë me Kate. Reporterët e familjes mbretërore, Omid Scobie dhe Emily Andrews kanë treguar se festimet kanë nisur që të dielën e kaluar, kur Kate dhe William ishin në shtëpinë e tyre në Norkfolk. Ata ftuan disa miq të familjes dhe kaluan shumë mirë bashkë. Ndërsa të mërkurën në ditëlindjen e Kate, pavarësisht se William kishte punë, ai arriti të ishte pranë saj dhe fëmijëve. E gjithë familja kaluan ditën bashkë duke pirë çaj. /revistawho.com