• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

U tha se nuk flasin, ja çfarë bën Noizy për Dafina Zeqirin

Pasi bashkëpunuan për këngën “A don love”, Noziy dhe Dafina Zeqiri u përfolën për prishje të marrëdhënieve të tyre dhe nuk janë parë më bashkë. Por duket se kjo nuk është e vërtetë. Ditën e djeshme, Dafina ka publikuar hitin e saj më të ri në bashkëpunim me një prej pjesëtarëve të “OTR”, Varrosin. Kënga e titulluar “Ring Ring” është pritur mjaft mirë dhe Noizy e ka postuar në profilin e tij të “Instagram-it”. “Dy nga artistët e mi të preferuar”, shkruan Noizy duke i dhënë fund kështu njëherë e mirë thashethemeve për problemet mes tij dhe këngëtares së njohur.