• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

U tha se janë drejt divorcit, zbuloni si qëndron e vërteta midis Amal dhe George Clooney

Kohët e fundit kanë qarkulluar thashetheme se George Clooney dhe Amal janë duke shkuar drejt divorcit.

Burime pranë çiftit sipas ‘Hollywoodlife’, kanë thënë se ata kanë pasur shumë konflikte dhe një ndër to ka qenë pse George ka dashur të ketë fëmijët pranë gjatë kohës që ka qenë në Angli.

Këto thashetheme u hodhën poshtë kur në media qarkulloi lajmi se në shtëpinë e çiftit do të shkonin për vizitë Princ Harry dhe Meghan Markle.

Amal u shpreh gjithashtu se George është gjithmonë shumë xhentil dhe nuk do të qëndronte me dikë tjetër përveç tij, duke dashur të largojë vëmendjen nga gjithë thashethemet për problemet e çiftit./revistawho.com