• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

U tha se ishin ndarë, Arbenita Ismajli sqaron njëherë e mirë situatën

Arbenita Ismajli dhe Fero janë kthyer shpejt në një nga çiftet më të komentuara të showbiz-it shqiptar, mirëpo kohët e fundit u tha se modelja dhe reperi i kishin dhënë fund lidhjes për arsye xhelozie. As Arbenita dhe Fero nuk reaguan asokohe, por ditën e sotme modelja shqiptare vendosi t’i jepte fund thashethemeve  të publikonte në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet së bashku me partnerin e saj. Ata dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin, që do të thotë se marrëdhënia e tyre vazhdon të jetë e njëjta si më parë. Kujtojmë se Fero i dedikoi Arbenitës këngën me titull “Ride or Die”, ku në videoklip merrte pjesë çifti me skena intime mes tyre./revistawho.com

View this post on Instagram

♥️

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on