• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Who Serial

U tha se hoqi dorë nga aktrimi, Tuba Buyukustun rikthehet më fuqishëm se kurrë

Aktoret turke janë vënë prej kohësh në qendër të vëmendjes me rolet në seriale dhe filma. Herë për talentin në aktrim dhe herë për bukurinë, ato kanë marrë propozime serioze edhe jashtë kufijve. Këtë herë me fat ka rezultuar Tuba Buyukustun, e cila është përzgjedhur në mesin e shumë aktoreve të njohura për të qenë pjesë e një seriali në “Netflix”. Producentët kanë zgjedhur ‘Elifin’ si aktore të denjë për rolin kryesor dhe kjo është një arritje e madhe për të. Seriali do të ketë 6 pjesë dhe xhirimet e tij do të fillojnë në muajin mars. Tuba do të luajë krahas një aktori të ri turk, Cem Yiğit Üzümoğlu, të cilin e ka njohur vetëm nëpërmjet producentëve./revistawho.com