• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

U rikthye pas shumë kohësh në muzikë, këngëtari shqiptar nuk e ka në mend të ndalet

Duke qenë se prej vitesh është zhvendosur në Turqi, këngëtari i njohur Bertan Asllani u shkëput nga tregu muzikor shqiptar. Megjithatë disa ditë më parë ai u rikthye me këngën “Fluturojmë”. Dhe duket se tashmë nuk e ka më në mend të ndalet. Ai ka paralajmëruar projektin e ri në një postim në rrjete sociale. “Projekti i ri së shpejti”, ka shkruar ai poshtë videos nga kënga e kaluar të publikuar në Instagram. Pavarësisht kësaj, ai nuk ka zbuluar detaje të tjera.

View this post on Instagram

Link in bio 🤟🏼 New project soon.

A post shared by bertanasllani (@bertanasllani) on