• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

U përpoqën ta mbanin të fshehtë, dyshja e njohur i japin fund lidhjes së tyre

Raporti i dyshes së njohur, Scott Disick dhe Sofia Richie tërhoqi mjaft vëmendjen e ndjekësve kohët e fundit. Ndonëse ata u përpoqën ta mbajnë të fshehtë, burime për ‘UsWeekly’ kanë treguar së fundmi se Scott dhe Sofia janë në një periudhë pushimi.

Sofia ka vendosur të largohet nga Scott derisa ai të shërohet plotësisht nga problemet e tij emocionale.

Nuk dihet ende se si do të jetë e ardhmja e dyshes, por momentalisht modelja 21-vjeçare është duke pushuar me mikeshat e saj, teksa Disick vazhdon të kurohet pas problemeve të shumta që ka hasur pas humbjes së babait dhe mamasë së tij./revistawho.com