• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

U përfolën për sherr, Noizy dhe Duda sërish bashkë

Edhe pse janë përfolur shumë për një marrëdhënie të krisur mes tyre, duket se mes Noizyt dhe Dudës çdo gjë po shkon shumë mirë, madje shumë shpejt pritet që të publikojnë një bashkëpunim mes tyre. Konfirmimi ka ardhur nga një postim i reperit nga Gjilani në profilin e tij në Instagram.
”Shumë shpejt new song and video Duda ft Noizy”, janë fjalët e Dudës përkrah fotos ku shihet me Noizyn. Kjo nuk është hera parë që reperët bashkëpunojnë me njëri-tjetrin, pasi edhe më parë kanë sjellë këngë së bashku.

15538478_358389437851287_4621132751750299648_n1