• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

U përfol se u ndanë, ja çfarë po ndodh mes Feros dhe Arbenitës

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë një ndër çiftet më të diskutuar të mometit.

Vetëm gjatë mbrëmjes së djeshme, ata kanë qenë në qendër të vëmendjes së fansave. Çifti nuk e kanë ndjekur më njeri-tjetrin në rrjetet sociale dhe kjo ka bërë që të gjithë adhuruesit e tyre të shqetësohen. Gjithashtu reperi ka fshirë nga “Instagrami” të vetmen foto, që ka pasur me Arbenitën.

Mirëpo nuk ka vonuar dhe për vetëm pak orë, Fero e ka rikthyer sërish fotografinë. Dyshja i janë rikthyer normalitetit në rrjetet sociale. Vallë, të jetë kjo një shenjë krize mes tyre, apo thjesht kanë dashur të tërheqin vëmendjen? Mbetet për t’u konfirmuar në vazhdimësi. /revistawho.com/