• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

U përfol për një lidhje me Oni Hysenbelliun, reagon Albana Osmani (FOTO)

Albana Osmani dhe Oni Hysenbelliu mbrëmjen e djeshme ishin së bashku gjatë një dreke në Festivalin e Kanës. Kjo bëri që mediat online të shkruajnë se moderatorja ka nisur një lidhje me biznesmenin. Pas këtyre lajmeve Albana ka reaguar në Instagram me një postim ku shkruan se ajo me Onin janë miq. “Dashuria në Cannes na ka lindur për tjetër kënd, jo për njëri tjetrin”, -shkruan moderatorja duke mohuar kështu çdo thashethem./revistawho.com