• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

U larguan drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, reporterja e mbretërisë zbulon planet e hershme të Meghan dhe Harry-t

Reporterja e mbretërisë, Katie Nichole ka treguar së fundmi për mediat e huaja se largimi i Meghan Markle dhe Princ Harry-t nga mbretëria ishin planifikuar prej kohësh nga dyshja. Sipas saj, ata e kishin krijuar axhendën për të qenë mbretërorë internaciaonalë, duke pasur mundësinë për të lëvizur dhe jetuar në vende të ndryshme, pasi nuk donin të qëndronin në një vend të vetëm.

Planet e dyshes kanë shkuar siç ata i kanë menduar pasi momentalisht Meghan dhe Harry janë zhvendosur nga Mbretëria e Bashkuar në Kanada dhe në Los Angeles e duket se çdo gjë po shkon sipas planeve që ata kanë krijuar./revistawho.com