• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

U fol për divorc, Victoria Beckham zgjedh fustanin për të festuar përvjetorin e martesës

Prej disa kohësh në media kanë qarkulluar informacione se çifti me famë botërore, Victoria dhe David Beckham ishin në prag divorci, por mesa duket nuk është kështu.

Pas deklaratës që ajo bëri disa ditë më parë se kishtë në krah një mashkull që e mbështeste dhe e ndihmonte në kujdesjen ndaj fëmijëve, Victoria ka dhënë një tjetër provë se martesa e tyre po ecën mësë miri.

Ata kanë përvjetorin e martesës dhe ajo është kujdesur të zgjedh fustanin të cilin do të veshë kur të dalë për të festuar me bashkëshortin e saj.

Victoria ka publikuar foto në ‘Instagram’ ku tregon fustanin që zgjodhi për këtë rast. Sigurisht është i zi dhe tregon linjat perfekte të saj./revistawho.com