• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Lajme

U bë hallë disa ditë më parë, Morena Taraku ‘e mbulon’ me dhurata nipin e saj

Disa ditë më parë, Morena Taraku dha lajmin e bukur se ishte bërë hallë për herë të parë. Ajo u shpreh shumë e emocionuar për ardhjen e nipit të saj në jetë, megjithatë nuk zbuloi shumë detaje për të. Morena është e njohur për jetën e saj luksoze dhe mesa duket, nuk ka ndërmend të ‘kursehet’ as për vogëlushin. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto në ‘Instastory’ ku zbulon një pjesë të garderobës të tij, të cilat me siguri janë dhuratë nga këngëtarja shqiptare. Nipi i saj ka vetëm disa ditë që ka lindur, por duket se që tani ka filluar të llastohet nga familjarët e tij./revistawho.com

CLOSE
CLOSE