• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Tyga ‘kapet mat’, vëzhgon në ‘Instagram’ ish-banoren e “Big Brother”

Reperi i famshëm, Tyga, ka qenë gjithmonë i komentuar për lidhjet e tij të dashurisë dhe flirtet me modelet më të bukura të pasarelave. Mesa duket këngëtari paska filluar t’i kushtoj vëmendje edhe vajzave shqiptare, e në veçanti njërës prej tyre. Bëhet fjalë për Armelën, ish-banoren e Big Brother Albania, e cila përmes një postimi në “Instagram” ka zbuluar se reperi ka parë “Instastory-n” e saj. “Po të shoh babe”, shkruan ajo bashkë me postin. Midis Kylie Jenner, Amina Blue, Demi Rose Mawby, Val Mercado , Jordan Craig e shumë të tjera, duket se Tyga ka zbuluar dhe dikë tjetër për të vëzhguar në rrjete sociale.