• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Tuna Sejdi një nënë e mirë, që tani përkëdhelje për të birin

Tashmë ajo është kthyer në qendrën e vëmendjes për shkak të shtatzënisë së saj. Tuna është në pritjen më të ëmbël dhe e tregon qartë që është shumë e lumtur për faktin se shumë shpejt do të bëhet nënë. Ajo ka postuar një video në Instagram ku përkëdhel barkun. Duket qartë se Tuna mezi po pret të marrë në dorë birin e saj e t’i dhurojë të gjithë dashurinë e saj.

 

A video posted by Tuna Sejdi (@tunasejdi) on