• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Trofeu” që Cristiano Ronaldo s’do ta fitojë kurrë

Ai ishte shumë këmbëngulës, por ajo i tha “jo”. Rhian Sugden, modelja 29-vjeçare ka rrëfyer historinë e saj me Cristiano Ronaldo, yllin portugez të Real Madrid.“Gjithçka nisi në telefon. Shkëmbimi i numrave ishte sipas mënyrës klasike. U vendos një kontakt dhe kjo ishte pjesa më e madhe e punës”, – tregon vajza që rrëfen se ai ishte shumë këmbëngulës fakt që sipas saj e ka mërzitur duke bërë që ta refuzojë lidhjen me të. Ronaldo është përfolur edhe më herët për refuzime nga femrat.

k1

 

k2

 

k3

Leave a Reply