• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Tri breza në një foto, Besniku ndan foton e veçantë pranë nënës dhe Emit

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi po shijojnë javët e para si prindër dhe gëzimi që Emi ka sjellë në jetën e tyre është mjaft i madh. Mirëpo, përveç tyre edhe prindërit e dy personazheve me siguri po kalojnē ditë mjaft të bukura. Së fundmi Besniku ka ndarë një foto me nënën dhe vogëlushen e tij, duke i bërë një dedikim mjaft special. “Dy dashni t’mdhaja t’miat dhe një super stil i flokëve i jemi”, shkruan ai. Besniku ndan herë pas here momente nga jeta e re si baba dhe shpesh i shoqëron me humorin që atë e karakterizon gjithmonë.