• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Trendin që Kim Kardashian po rikthen në modë, e kanë prekur të parat vajzat shqiptare

Flokët gërshet ka qenë një nga trendet më të pëlqyer për vajzat prej vitesh. Me siguri ka shumë femra që nuk janë ‘fanse’ të këtij stili, por ka edhe nga ato që kanë guxuar dhe e kanë provuar. Megjithatë së fundmi po kthehet në modë dhe pritet ta shohim gjithandej. Sigurisht vajzat e ekranit janë ‘nxitëset’ e para.

Më së shumti e shohim në sezonin e verës, jo vetëm si trend, por edhe si ‘shpëtim’ nga flokët e lëshuar në ditë e nxehta. Kim Kardashian e prezantoi si ndryshimin e fundit në look ditën e djeshme. Por disa nga vajzat shqiptare të ekranit e kanë promovuar prej kohësh. Kush do të ndihet trendi këtë verë duhet ta shikojë si një mundësi këtë model flokësh./revistawho.com