• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Modë

‘Trendi’ më i ri i pranverës janë çantat e dorës, ja cilat modele ju duhen për të kombinuar çdo veshje

Këtë fillim pranvere kudo në botë janë prezantuar modelet më interesante të çantave të cilat nuk duhet të mungojnë në garderobën e askujt. Ashtu siç është bërë e ditur dhe më parë, çantat e vogla të dorës do të vazhdojnë të jenë një nga trendet më kryesore.

Mënyra më e shpejtë për të kombinuar veshjen tuaj të përditshme nuk janë vetëm çantat e dorës, por dhe ato që mbahen në bel.

Më poshtë ju sjellim një sërë modelesh të cilat janë konsideruar si çantat më ‘in’ për këtë sezon pranvere:/revistawho.com