• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Trendi më i ri i ‘make up-it’, të gjithë kthehen në ‘Bratz’

Kukullat ‘Bratz’ kanë qenë një inspirim për të gjitha vajzat që nga viti 2000, e për vite me rradhë. Këtë vit, tualeti ‘Bratz’ është kthyer në një trend, apo dhe në një sfidë. Mesa duket, kjo gjë është pritur shumë mirë, pasi ‘Instagrami’ është mbushur plot me shndërrime të tilla. Nuk kanë munguar tualetet e rënduara, ngjyrat e ndezura, flokë më ngjyra të ndryshme apo dhe buzë të fryra me shkëlqim. Transformimet kanë qenë nga më të ndryshmet dhe duhet të themi se ia kanë dalë të bëjnë një rikthim të denjë të këtyre kukullave. Disa prej tyre mund t’i shihni këtu:/revistawho.com