• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Trendi i kuadratave, bukuroshet shqiptare që kanë të paktën një të tillë në garderobë

Trendi i veshjeve me vija apo kuadrata ka qenë dhe vazhdon të jetë “must” për shumë vajza që janë të apasionuara pas modës dhe tendencave të fundit.

Pothuajse të gjitha kemi në garderobën tonë diçka me vija apo kuadrata, një fustan, një pallto, një xhaketë, një kapele etj. Por kjo tendencë sigurisht është përqafuar edhe nga shumë vajza të ekranit të cilat janë të parat që guxojnë dhe kthehen në frymëzim për të gjitha ne.

Më poshtë po ju listojmë disa prej bukurosheve që kanë dalë qoftë edhe një herë të vetme përpara aparatit me një veshje me kuadrata.

Irena Kita

Eranda Libohova

Emina Çunmulaj

Orinda Huta

Viola Spiro

Stela Sallaku