• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Jetë, Këshilla, Lajme, Modë

Trendi i fundit i rrobave të banjos do ju habisë. Do i vishnit ndonjëherë?

Dizajni më i ri rrobave të banjos ka formën ‘V’ në pjesën e sipërme. Ky trend po shfaqet gjithmonë e më tepër në ‘Instagram’ nga modele të ndryshme, të cilat ju sugjerojnë femrave çfarë të zgjedhin për verën që po afron.

British vlogger Maddie Bruce has been showing off Missguided's black V-bar bikini set, which is priced at £25 

A new 'V-bar' bikini trend sweeping Instagram is set to become one of this summer's hottest trends. Pictured is vlogger Madi Edwards showing off the design 

Të parët që e sollën këtë trend ishin Austalianët, ndërsa tani shumë firma po e mbështesin. Mendohet se ky model do të pëlqehet shumë këtë verë, pasi nuk i kushtëzon femrat pavarësisht përmasave dhe formës së gjoksit. Po ju do e bënit tuajin këtë model jo të zakontë?/revistawho.com

The swim tops feature underwiring shaped in an inverted V, sitting just below the cleavage. Pictured is Victoria's Secret model Gizele Oliveira sporting a Bamba design