• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Jetë, Këshilla, Lajme

Trendet më të ‘çuditshme’ të vjeshtës. Do i provonit?

Trendet e sezonit të ri të vjeshtës janë përhapur kudo. Në pasarelat e modës modelet kanë ekspozuar veshjet më ‘in’ të sezonit dhe mund të themi se në shumicën prej tyre kemi gjetur vete. Por përpos veshjeve të bukura janë edhe disa trendë të tjera, të cilat mund t’i quajmë si më të çuditshmet. Duke filluar nga ngjyra e gjelbër e ndezur, çorapet me shumë kolore apo xhinset e gjëra. Hidhuni një sy dhe mendojeni dy herë nëse do i provoni. /revistawho.com