• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Trendet i prekin të parat vajzat e ekranit, ja çfarë bizhuterie duhet të keni në koleksionin tuaj

Kohët e fundit trende nga më të çuditshmet, por edhe më të bukurat na sugjerohen nga dizenjuesit dhe shtëpitë e modës. Me siguri nuk ju ka shpëtuar trendi i kostumeve mashkullore që shumë nga vajzat e ekranit kanë veshur, fustanet me printime, ose syzet të cilat këtë vit kanë format më të çuditshme. Ndërsa trendi i bizhuterive që vajzat e ekranit kanë përqafuar ka ngelur si ‘dhuratë’ nga më të bukurit e vitit që lamë pas. Bëhet fjalë për kombinimin e disa varëseve së bashku. Ato mund të jenë të bashkuara ose ju mund të krijoni bashkime, por mjafton pak imagjinatë për të krijuar një kombinim shumë të veçantë dhe stil. Nëse doni të dukeni trend disa këshilla jua japin vajzat më simpatike të ekranit./revistawho.com

Lori Hoxha 

Beatrix Ramosaj 

Irena Kita

Kida

Fatma Methasani

Luana Vjollca

Emina Cunmulaj

Klea Huta

Armina Mevlani

Klaudia Pepa

Jonida Maliqi