• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Tre aktorët e “Friends” shijojnë ‘ritakimin’, aktorja e famshme publikon foton e veçantë

55-vjeçarja Courteney Cox ditën e djeshme u kthye disa vite pas me postimin e fundit në ‘Instagram’. Ajo ka publikuar një foto me ish-kolegët e saj në serialin e njohur “Friends”. Bashkë me Jennifer Aniston dhe Matt LeBlane, shihen në një selfie i cili ktheu pas në kohë të gjithë adhuruesit e serialit. “Një natë e vështirë por prapë së prap më pëlqen, shkruan ajo bashkangjitur fotos. Nuk vonuan shumë edhe komentet nga pjesëtarët e tjerë “Friends”, të cilën shprehen shumë dashuri për takimin e tyre. Kjo nuk është hera e parë që Courteney poston foto të saj bashkë me kolegët e vjetër. Ende nuk dihet nëse do ketë një ritakim zyrtar të gjjthë kastit të serialit, por është bukur të shohësh që ribashkohen sa herë që ata munden.

View this post on Instagram

A rare night and I love it.

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial) on