• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Trajneri Morina bën tatuazh syrin e Teuta Krasniqit (foto)

Aktorja Teuta Krasniqi tashmë dihet që ka filluar një lidhje të re me trajnerin e fitnesit Adonis Morinën. Në një foto të fundit të publikuar nga vetë Adonisi, është parë që në shpinën e tij ka zënë vend një tatuazh interesant, raporton Indeksonline. Bëhet fjalë për një sy femre të cilës Adonisi i ka bashkangjitur edhe një mbishkrim në gjuhën angleze: “Në sytë e saj deri në pafundësi”. Ka qenë aktorja ajo e cila I ka dhënë e para “pëlqim” kësaj fotoje, e kjo na lë të kuptojmë që tatuazhi dhe kuptimi i tij i janë dedikuar pikërisht Teutës, shkruan “Indeksonline”.

syri2_1449591066-533940811010497_854792254588529_6988722557540957614_n

CLOSE
CLOSE