• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Tradhtarë apo besnikë, si shkojnë lidhjet e shenjave të horoskopit

Dashi:

Dashi i zjarrtë zakonisht dashurohet shpejt dhe ajo dashuri është tepër e fortë. Nëse zhduket pasioni në lidhjen e tij, atëherë ai do të mundohet që ta kthejë atë në të gjitha mënyrat, e nëse nuk mundet, atëherë me gjysmë zemre do të vendosë ta gjejë dikë tjetër.

Demi:

Për nga natyra, Demat janë tepër besnikë. Kur dashurohen njëherë seriozisht, atëherë me atë person qëndrojnë deri në fund të jetës.

Binjakët:

Përkundër të gjitha paragjykimeve, Binjakët janë tepër besnikë ndaj partnerëve të tyre dhe kurrë nuk e braktisin personin që e duan.

Gaforrja:

Gaforret janë shumë emocionale dhe kur i dorëzohen dikujt atëherë ajo ngjarje me të vërtetë është e veçantë. Ajo që i karakterizon ata është xhelozia e tepërt, pasiguria dhe ndryshimet e shpejta të disponimit.

Luani:

Shenja e zjarrtë e Luanit është e kujdesshme kur flitet për të rënit në dashuri. Pjesëtarët e kësaj shenje adhurojnë çdo mënyrë të joshjes dhe gjithmonë për ta është më interesante periudha para se dikush t’i bëjë për vete.

Virgjëresha:

Pjesëtarët e kësaj shenje karakterizohen nga kokëfortësia dhe rëndësia që i japin situatës stabile financiare dhe sigurisë, duke përfshirë edhe pozitën në shoqëri. Nëse këto aspekte i kanë të siguruara, atëherë lidhja me ta do të zgjatë me të vërtetë shumë.

Peshorja:

Pjesëtarët e kësaj shenje janë shumë besnikë. Më së shpeshti kanë lidhje të gjata, meqë me partnerin e vet, para së gjithash, kanë raport miqësor.

Akrepi:

Akrepi është ndër shenjat më besnike të horoskopit. Pjesëtarët e kësaj shenje janë atraktiv dhe karizmatik, kështu që partneri i tyre vazhdimisht ka konkurrencë. Janë persona hakmarrës, sidomos nëse braktisen.

Shigjetari:

Kjo shenjë e pavendosur ka problem me besnikëri ndaj një personi të caktuar. Kur janë gjatë në një vend, apo në një lidhje, atëherë fillojnë që të shqetësohen. Kanë nevojë për liri të madhe, me qëllim që të mbeten besnikë.

Bricjapi:

Bricjapi është shumë tradicional dhe pret martesë tradicionale, të përcjellë nga një fazë e gjatë e vardisjes dhe jo me shumë seks para martesës.

Ujori:

Ujori është një shenjë që dëshiron ndryshime të vazhdueshme. Mund të ndodhë që t’i impresionojë një person, por më pas, përnjëherë e humbin interesimin. Për të qenë besnikë në lidhje të gjatë, duhet që vazhdimisht të ndodhë diçka.

Peshqit:

Janë një ndër shenjat më besnike dhe më të përkushtuara të horoskopit. Preferojnë lidhjen e cila zgjatë gjatë gjithë jetës./revistawho.com