• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Tolgahan Sayisman hap zemrën dhe tregon se sa shpejt kaloi 1 vit duke qenë baba

I vogli i Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman, Efehan festoi sot 1-vjetorin e tij. Në rrjetet sociale nuk mungoi urimi i ndjerë i Abazit dhe së fundmi ai i babait të tij, aktorit të njohur turk, Sayisman.

“Kam kaluar vitin më të shepjtë të jetës sime. As nuk e kuptuam kur lindi Efehan dhe kur festuam 1-vjetorin e tij. Falenderoj zotin që arrita këtë ditë. Uroj që zoti im të bekojë të gjithë. Falenderime për të gjithë miqtë tanë afër dhe larg që na uruan me mesazhet e ditëlindjes dhe lutjet e tyre”, ka shkruar Tolgahan krah fotove të djalit dhe Almedës shtatzënë.

Fansat e dyshes kanë komentuar sërish edhe në këtë postim, duke i dhuruar shumë dashuri në këtë ditë speciale të tyre./revistawho.com

CLOSE
CLOSE