• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Tmerri, Kosova vendos numër emergjence për shqiptarët në Paris

Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës ka dhënë numrin e Ambasadës së Kosovës në Paris, për të gjithë ata që gjenden në Paris dhe kanë nevojë për ndihmë, transmeton Koha.net. Numri gjithashtu është në dispozicion të qytetarëve që kanë njerëz të afërt në Paris dhe nuk kanë pasur kontakte me familjarët e tyre atje. Numri në dispozicion është : 0033641183433.