• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Tifozja e Messit dhe Barcelonës po “çmend” rrjetet sociale

Tifozja seksi e Lionel Messit dhe skuadrës së Barcelonës, po çmend rrjetet sociale me fotot e postuar së fundmi, në mbështetje të skuadrës të saj, për Kupën e Amerikës.
Suzy Cortez, e njohur si “BumBum” ka marrë famë për suportin që shfaq ndaj lojtarit të saj të preferuar, Messit.
Së fundmi në disa foto të sajat shfaqet e veshur me të brendshme, ku në shpinë shkruhet emri i saj dhe sigurisht që ka fituar pëlqimin e 1.9 milionë ndjekësve në rrjetin social “Instagram”.

Top Channel