• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Theu këmbën dhe iu nënshtrua një operacioni, Enca rikthehet më e fortë me këto pamje nga shtëpia e saj

Këngëtarja e njohur, Enca i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj me postimin e fundit, ku ka treguar se për shkak të një incidenti tashmë ndodhet me këmbën në allçi në shtëpinë e saj. E veshur në mënyrë sportive, Enca ka shpërndarë sërish pozitivitet me fotot e saj, duke treguar se pavarësisht situatave të ndryshmë që ndodhin, e rëndësishme është mënyra se si përballon çdo gjë.

“Jeta na sjell te papritura dhe sfida qe as nuk i kishim cuar neper mend, cfare mund te bejme ne,eshte ti perballojme si Kampiona 💪🏼 1 thyerje kembe & 1 operacion me vone, ja ku jam si KingEnca 😜 Grateful and blessed for my life , dhe me suportin tuaj emocional e di qe cdo gje do kaloje me lehtshem 🙏🏼❤️🧿”, ka shkruar këngëtarja krah fotove në lloharinë e saj në ‘Instagram’. Ndjekësit i kanë uruar menjëherë shërim të shpejtë dhe i kanë treguar mbështetjen e tyre njëjtë si në çdo moment tjetër të saj./revistawho.com