• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Temperaturat vazhdojnë mjaft të larta, sot 39 gradë

Sipas MeteoAlb: Vendi ynë në pjesën me të madhe do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare, ku zonat bregdetare do jenë në mbizoterimin e kthjellimeve. Ndersa në zonat malore vranësirat do të bëhen me te dukshme gjatë mesdites dhe pasdites.

Temperaturat vazhdojnë të larta. Sot 39 gradë

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, por mbeten konstante në mesditë duke luhatur vlerat nga 17°C deri në 39°C.

Era do fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 3 – 4 ballë.