• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

Temperaturat bien, si po vjen sërish dimri

Temperaturat kanë rënë ndjeshëm këto dy ditët e fundit, duke shënuar në vlerat maksimale 16 ose 17 gradë celsius.

Moti edhe për këtë fundjavë do të jetë i kthjellët dhe me vransira kalimtare, ndërsa nga e hëna pritet të fillojnë shirat në gjithë vendin, të cilat me shumë gjasa do vazhdojnë deri javën tjetër./revistawho.com