• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Tea qenka duke njohur një djalë fiks siç e ka dashur: Të butë dhe aspak VIP

Tea Trifoni është duke njohur dikë dhe gjërat po shkojë drejt lidhjes. Këtë tregoi si e ftuar në ‘N’Ferm’ me Ervin Kurtin, ajo e pranoi që ndihet e lumtur me këtë raport. Por kush është djaloshi në fjalë?
“Është dikush që unë jam duke e njohur për momentin. Është figurë jo e njohur, njeri i thjeshtë, nga zona ime, aty afër, nga Fieri. E kam njohur me Fatjonin, rastësisht, kur nuk e pret të vjen. Isha duke festuar për qejfin tonë dhe na doli ky bandilli. Ishte shumë i ëmbël”, u shpreh Tea.
Ajo tregoi më tej se i bënë shumë përshtypje komplimentet që mori për karakterin dhe inteligjencën e jo ato të zakonshmet që merr për sytë. Gjithashtu Tea pranoi se ata kanë shkëmbyer puthjen e parë me njëri-tjetrin.
Mesa duket ish-konkurentja e ‘Përputhen’ e ka gjetur rrugën që donte pas daljes nga programi dhe dështimit të raportit me Beartin./revistawho.com