• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Të vishesh sport dhe ‘oversize’ në 2021, Lori Hoxha na mëson sekretet

Asnjëherë si këtë vit veshjet sportive nuk kanë qenë kaq në modë. E kush e di më mirë këtë sesa Lori Hoxha?! Jo vetëm që fotografitë e saj me këto veshje janë idhull për shumë vajza, por suksesi i ‘Cohls’ e konfirmon më së miri.

“Unë i vesh të gjitha masat dhe të gjitha më rrijnë mirë. Varet si e dua fitin në ditën e caktuar. Nëse kërkon një fit pak më të gjerë, sugjeroj të merrni një masë më të madhe”, ka shkruar Hoxha krah fotos ku është pyetur për masën e veshjes.

Më tej ajo ka sqaruar se të gjitha kostumet sportive janë unisex dhe pse deri në mëngjesin e sotëm nuk ka pasur asnjë mundësi për t’i blerë.

“Po sigurisht sepse për momentin nuk janë në stock. Dalin nesër në 9 të mëngjesit”, ka shkruar Lori duke treguar se ditën e sotme të gjithë mund të gjejnë kostumin e preferuar.


Trashëgimtarja e ‘Top Channel’ ka treguar gjithashtu një nga kombinimet e saj të preferuara, tek i cili mund të gjeni veten të gjitha.

E pra goca, nëse keni pikëpyetje si të visheni me bluza të gjëra, mbani parasysh, gjithmonë një masë më të madhe se masa juaj./revistawho.com