• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Të vishesh njësoj me babin, Alfio dhe Noah na surprizuan me foton e fundit

Prej muajsh, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani po shijojnë të lumtur fëmijën e tyre të parë, Noah. Edhe pse janë kujdesur të ruajnë portretin e të voglit, dyshja ndajnë herë pas here momentet e veçanta që kalojnë pranë Noah. Së fundmi, Alfio ka ndarë një foto ku shfaqet i veshur njësoj me vogëlushin. “Unë dhe Noah #matchymatchy”, shkruan Alfio në foton ku duket ai dhe djali, të veshur me të bardha.

Edhe pse Noah është akoma i vogël, duket se mami Fatma dhe babi Alfio duan që ai të ‘ndjekë’ trendet e fundit.

View this post on Instagram

un dhe Noah #matchymatchy 💙

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on