• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Modë

Të veshurat më keq në “Met Gala” (FOTOT)

Si në çdo event, edhe në “Met Gala”, veshjet janë kategorizuar në të veshurat më mirë (Lexo këtu) dhe më keq. Dhe në të vërtet kishte aq shumë të veshura keq shkruan Hollywood Life saqë ishin të vështira për t’u përzgjedhur. Në listë futen Katy Perry e cila gati nuk njihet me fustanin e kuq me tyl që ka veshur, Madonna e veshur me ushtarake, Cara Delevingne e cila dukej si një robot etj./revistawho.com

Katy Perry

Nicki Minaj

Ashley dhe Mary Kate Olsen

Madonna

Cara Delevingne

Lily Collins

Claire Danes

Lily Aldrige

Jourdan Dunn

Helen Lasichanh