• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Të veshësh dy herë të njëjtin fustan, Meghan Markle i befason të gjithë me zgjedhjen e saj

Dukesha e Sussex ka nisur ditën e sotme turin e saj në Afrikë krah partnerit, Princ Harry. 38-vjeçarja kishte veshur një fustan ngjyrë blu të ‘Veronica Beard’. Ajo çfarë i ka habitur të gjithë ka qenë fakti se Meghan e kishte veshur më parë këtë veshje në tetor të vitit 2018.

Markle vizitoi me këtë pamje ditën e sotme qytetin e Tonga-s duke ndjekur kështu gjithë turin e tyre për në Pacific.

Fansat e kanë komentuar pozitivisht daljen e dukeshës dhe për shkak të formës që ajo u shfaq, elegante dhe mjaft fine. Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë ajo ndodhej në Rome, aty ku mikesha e saj Misha Nanoo kurorëzoi dashurinë në martesë./revistawho.com