• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Të shtunën Mozzik publikon këngën e re

Reperi me origjinë nga Kosova Mozzik, prej kohësh kishte lajmëruar përmes llogarisë së Instagramit se po punonte për një projekt të ri muzikor dhe duket se më në fund momenti i shumëpritur për fansat ka mbërritur.

Ditën e sotme Mozzik ka treguar se kënga e tij e re do të dalë në treg ditën e shtunë. “Dhizu” është titulli i këtij projekti muzikor, i cili është punuar nga Zzap and Chris.

Kkësaj radhe, reperi ka dëshiruar të vijë i vetëm pas bashkëpunimeve të suksesshme që ai ka patur me Xhensilën dhe Kidën.

mozzik1