• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Të shtrirë krah njëri-tjetrit, Butrint Imeri zbulon humbjen e personit të dashur

Butrint Imeri është një nga personazhet më të njohura dhe të komentuara të showbiz-it shqiptar. Publiku di shumë pak për jetën e tij private, kjo pasi këngëtari e mban atë larg mediave dhe rrjeteve sociale. Ditën e sotme, Butrinti ka publikuar një foto në ‘Instagram-in’ e tij, ku shfaqet i shtrirë krah gjyshit, duke zbuluar kështu se ai ka humbur një nga personat më të dashur. “U prehsh në paqe gjyshi im i dashur”, ka shkruar Imeri krahas fotos së publikuar. Të gjithë miqtë dhe fansat e tij janë treguar tepër të dashur dhe kanë shprehur ngushëllimet e tyre. Kujtojmë se pak kohë më parë Butrini u komentua në lidhje me jetën e tij private dhe marrëdhëniet romantike, por që janë mohuar nga vetë këngëtari./revistawho.com

View this post on Instagram

U prehsh ne paqe gjyshi im i dashur..

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on