• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Të ngrenë dorën nënat që kanë qarë si Fatma në ditën kur i prenë fëmijës flokët për herë të parë

Fatma Methasani ka përmbledhur eksperiencën me të birin teksa i pret flokët për herë të parë me një video të shkurtër dhe shumë të bukur. Jemi të bindur se shumë nëna e kanë gjetur veten tek këto sekonda ku shfaqet Noah duke qarë e përpëlitur në krahët e prindërve. Por veç të voglit që kishte frikë nga zhurma e makinës, edhe mami Fatma s’i ka mbajtur dot lotët për kaçurrelat e të birit. Këtë detaj e pranoi vetë kur shkroi: “Nuk e di kush ka qarë më shumë, Noah se u tremb apo unë se i doja shumë kaçurrelat!”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani)

Të ngrejnë dorën të gjitha nënat që e kanë përjetuar si Fatma prerjen e parë të flokëve të vogëlushëve të tyre?/revistawho.com