• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Të jesh si Gigi”, modelja zbulon projektin e ri

Modelja e njohur, Gigi Hadid, ka zbuluar projektin e saj më të fundit.
Bëhet fjalë për një libër të shkurtër autoportret i krijuar nga Johan Deckamn me titullin “Si të jesh Gigi”.
Duket se ekskluzivitetin për këtë ‘portret të shkruar’, e ka patur Gigi, Emma Roberts, dhe Florence.
Këtë fakt e ka zbuluar vetë modelja me anë të një publikimi në “Instagram”.
“Për të gjitha momentet në jetë kur jam përballur me “nuk ke një manual””, shkruan ajo.
Kjo është hera e parë që modelja realizon një projekt të tillë e duket se do jetë një ‘bestseller’ edhe pse libri do publikohet me sasi të limituar.