• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Të japësh motin në kohën e Koronavirusit? Alba e bën në mënyrën më komike

Ndonëse shumë biznese dhe aktivitete janë pezulluar, puna në media po vazhdon normalisht. Përveç informimit njerëzit kanë nevojë dhe të argëtohen në këto ditë aspak të lehta. Prezantuesja e motit, Alba Hoxha pak minuta më parë në llogarinë e saj në “Instagram” ka ndarë me ndjekësit e saj një video tepër komike. Gjatë prezantimit të motit Alba inskenon një pjesë ku e zë kolla dhe reagimet nga njerëzit e pranishëm aty ishin të menjëhershme. Nga komentet e ndjekësve mund të kuptosh fare lehtë se momente të tilla për të qeshur janë shumë të nevojshme tani.

View this post on Instagram

Pun.

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on