• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Who Serial

Të hënën në “Lule të vetmuara”/ Nazan është gjallë, ja ku ndodhet ajo

Dita e parë e punës nuk shkon dhe aq mirë për Gynejin. Ai grushton një klient pas një zënke gjë që i kushton edhe heqjen nga puna. Xhenk fton Kaderin për të dalë së bashku por ajo nuk pranon. Serkan akuzon Kemalin se ka rrëmbyer Nazanin. Meral përballet me vrasësin e Seherit dhe e ndjek nga pas. Ajo planifikon të hakmerret për vrasjen e nënës së saj. Xhemre vazhdon të fajësojë veten dhe nuk mban mend asgjë. Nazan është gjallë. Emel e ka mbyllur në një shtëpi të braktisur. Gjithçka ka qenë pjesë e planit të Emelit. Gynej detyrohet të kthehet në shtëpi. Ejlyl kujdeset për Serkanin dhe Defnen gjatë kohës që Nazan është zhdukur. Xhemre vendos t’i tregojë të vërtetën Serkanit për nënën e tij por Emel e ndalon. Ajo vazhdon të drogojë Xhemren për të zbatuar planin e saj./revistawho.com