• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Të gjithë sytë te Kendall, ja arsyeja (FOTO)

Ishte e shoqëruar nga dy supermodele, Hailey Baldwin dhe Gigi Hadid, por pavarësisht kësaj askush nuk i kanë vënë re ato, por sytë kanë qenë mbi Kendall Jenner. Modelja 20-vjeçare i befasoi të gjithë me veshjen e saj, e cila i ekspozonte thuajse plotësisht gjoksin. Kjo nuk është hera e parë që Kendall ekspozon gjoksin, të paktën që prej momentit të vendosjes së pirsingut e ka bërë disa herë këtë.