• youuinsttaaffccbb
TEST
Bota, Modë

Të gjithë sytë nga Kylie Jenner mbrëmjen e djeshme

Edhe pse dje Kendall Jenner festonte ditëlindjen, të gjithë sytë i kishin nga Kylie. Kylie kishte veshur pantallona lëkure me lidhëse dhe një bluze rrjetë komplet të tejdukshme. Disa orë më parë, motra e Kim Kardashian postoi disa video në snapchat duke u përgatitur për në festën e Kendall. Ajo u shfaq me flokë bjonde extension. Shikoni Kylie-n mbrëmjen e djeshme:

nintchdbpict000279633645

nintchdbpict000279624736

nintchdbpict000279624754

nintchdbpict000279634283