• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Të gjithë mendojnë se ajo “diçkaja” që po gatuhet në zyrën e Erion Veliajt do sjellë Duan në Tiranë

Erion Veliaj u shfaq krah Anesa dhe Dukagjin Lipës me një foto të postuar sot në “Instagram” dhe gjeti fjalinë perfekte për të ndezur rrjetin.

“Diçka po gatuhet në Tiranë. Bëhuni gati”, shkroi ai dhe tag në foto bëri edhe këngëtaren e njohur.

Të gjithë morën spunto nga ky postim për të supozuar se Dua Lipa do vijë për koncert në Tiranë, me rastin e “Europian youth capital 2022”.

Sa e sa fansa të këngëtares janë gëzuar tani për këtë lajm, pas shumë kohësh pa normalitet dhe koncerte e grumbullime.

Të jetë e vërtetë?/revistawho.com