• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Të gjithë e mbajnë mend Berkanin, kjo është gruaja e tij (FOTO)

Këngëtari nga Maqedonia, Berkan Ahmeti i ka dhënë fund beqarisë. Ai është martuar me një vajzë bionde shumë të bukur. Çifti i ri ka marrë urime nga më të ndryshmet nga familiartë dhe miqtë e tyre.

b_1465816475-5429173