• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Të gjitha duke marrë rreze. Modeli i rrobave të banjos që vajzat VIP kanë veshur sot në plazh

E diela është dita e plazhit për shumicën prej nesh, duke dashur t’ largohemi rutinës së përditshme.
Për vajzat zgjedhja e rrobave të banjos është detaji më i rëndësishëm përpara nisjes me pushime.
Për vajzat e njohura të ekranit ky detaj është shumë më i rëndësishëm duke dashur të duken gjithmonë të kuruara deri në perfeksion.
Këtë të dielë në rrjetet sociale kemi parë rrobabanjo të modeleve dhe ngjyrave të ndryshme që personazhet e njohur kanë vendosur të veshin.
Më poshtë po ju tregojmë zgjedhjet që ka bërë secila prej tyre./revistawho.com

Jonida Maliqi


Viola Spiro


Enca


Zaimina Vasjari


Irena Kita